Dr. Frankó Károly háziorvos nyugdíjba vonulása miatt megüresedett körzet helyettesítését 2013. augusztus 1-től a Fürst Sándor 3. szám alatti rendelőben Dr. Varga Edit háziorvostan szakorvos látja el.
Rendelési idő: hétfőtől, pénteken: 13-tól, 16 óráig,
Kérjük a tisztelt pácienseket a tájékoztatás tudomásul vételére.
Köszönettel:
Dr. Torma Éva
igazgató főorvos
Beküldés:
| Módosítva:
4 hozzászólás
Beküldés:
| Módosítva:
4 hozzászólás
Kapcsolódó oldalak
- Szakrendelő Intézet - Egészségügy
Új hozzászólás
Hozzászólások
Ennyi ideje tag
14 év 1 hónapA saját körzetében mikor fog
A saját körzetében mikor fog délután is rendelni a doktornő? Mert aki dolgozik nem tud mindig elmenni a munkahelyről!
Ennyi ideje tag
11 év 11 hónapEz így igaz! Nagyon sokan fel
Ez így igaz! Nagyon sokan fel vannak háborodva ezért.
Sajnos oda jutottunk,hogy Endrődön délután egy orvos sem rendel.
Tapasztalat szerint az ügyelet meg jó ha 17-kor elkezdi a rendelést.
Ezt nem volna szabad megengedni.
A doktornő elődje rendelt délután 3-4-ig.Jaj csak akkor nem lehetne egy nap két körzetet ellátni dupla fizetésért.
Aki ezeket a hibás döntéseket hozza ,vajon nem szólt még neki senki,hogy ...e hát nem jól csinálod?
Elnézést kérek,de Gyomán már
Elnézést kérek,de Gyomán már évek óta nem volt du rendelés!
Ennyi ideje tag
11 év 11 hónapVálasz Anonymous Elnézést kérek,de Gyomán már üzenetére
Ez elég szomorú,de azért
Ez elég szomorú,de azért Gyomán ott a szakrendelő,ha valami baj van.
Bár... a múltkor a belgyógyász doktornő 7 óra helyett 11 óra 10 perckor ért oda.Napszemüveg fenn a telefon kihagosítva (beszélgetést hallva a lányával beszélgethetett).
A váróterem zsúfolásig.Telefonálgatva végigrobogott,mintha üres lenne a váró.
Azért,ha valaki ennyit késik,akkor az ott várakozó betegeket megtisztelhette volna annyival,hogy JÓ NAPOT KÍVÁNOK.De,akkor is,henem késik!
Egyáltalán valaki ellenőrzi őket,hogy hogyan tartják be a rendelési időt?