Ugrás a tartalomra

Egyedi szűrés

Tájékoztatás pácienseink számára

Dr. Frankó Károly háziorvos nyugdíjba vonulása miatt megüresedett körzet helyettesítését 2013. augusztus 1-től a Fürst Sándor 3. szám alatti rendelőben Dr. Varga Edit háziorvostan szakorvos látja el.

Rendelési idő: hétfőtől, pénteken: 13-tól, 16 óráig,

Kérjük a tisztelt pácienseket a tájékoztatás tudomásul vételére.

Köszönettel:
Dr. Torma Éva
igazgató főorvos

Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
4 hozzászólás
Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
4 hozzászólás

Kapcsolódó oldalak

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.

Hozzászólások

Ennyi ideje tag

14 év 1 hónap
Lapatinszki Sándor
2013. 08. 03., szo – 22:27 Permalink

A saját körzetében mikor fog délután is rendelni a doktornő? Mert aki dolgozik nem tud mindig elmenni a munkahelyről!

Ennyi ideje tag

11 év 11 hónap
endrod
2013. 08. 04., v – 11:56 Permalink

Ez így igaz! Nagyon sokan fel vannak háborodva ezért.
Sajnos oda jutottunk,hogy Endrődön délután egy orvos sem rendel.
Tapasztalat szerint az ügyelet meg jó ha 17-kor elkezdi a rendelést.
Ezt nem volna szabad megengedni.
A doktornő elődje rendelt délután 3-4-ig.Jaj csak akkor nem lehetne egy nap két körzetet ellátni dupla fizetésért.
Aki ezeket a hibás döntéseket hozza ,vajon nem szólt még neki senki,hogy ...e hát nem jól csinálod?

Ennyi ideje tag

11 év 11 hónap
endrod

Válasz Anonymous üzenetére

2013. 08. 06., k – 11:35 Permalink

Ez elég szomorú,de azért Gyomán ott a szakrendelő,ha valami baj van.
Bár... a múltkor a belgyógyász doktornő 7 óra helyett 11 óra 10 perckor ért oda.Napszemüveg fenn a telefon kihagosítva (beszélgetést hallva a lányával beszélgethetett).
A váróterem zsúfolásig.Telefonálgatva végigrobogott,mintha üres lenne a váró.
Azért,ha valaki ennyit késik,akkor az ott várakozó betegeket megtisztelhette volna annyival,hogy JÓ NAPOT KÍVÁNOK.De,akkor is,henem késik!
Egyáltalán valaki ellenőrzi őket,hogy hogyan tartják be a rendelési időt?