Ugrás a tartalomra

Egyedi szűrés

Kategória
Beküldés ideje

Megemlékezés a rasszizmus áldozatairól

2013. február 24-én, vasárnap 17.00 órakor a Gyomaendrődi Szent Imre Római Katolikus Templomban szentmise keretében emlékeztünk meg a rasszizmus áldozatairól.
Szentmise keretében emlékeztek meg Gyomaendrődön a rasszizmus áldozatairól a Szent Imre Római Katolikus Templomban. Czank Gábor római katolikus plébános és a megjelentek közösen imádkoztak az elhunytakért.
Az istentiszteletet követően a megemlékezők a templom kertben álló feszületnél gyújtottak gyertyát az áldozatok emlékére, sugallva az ellenérzést a megkülönböztetés, a kirekesztés és a rasszizmus ellen.

Cikkek:
Hírek Esemény
Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
1 hozzászólás
Beküldés:
Módosítva:
Szerző: admin
1 hozzászólás

Kapcsolódó oldalak

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.

Hozzászólások