2013. február 24-én, vasárnap 17.00 órakor a Gyomaendrődi Szent Imre Római Katolikus Templomban szentmise keretében emlékeztünk meg a rasszizmus áldozatairól.
Szentmise keretében emlékeztek meg Gyomaendrődön a rasszizmus áldozatairól a Szent Imre Római Katolikus Templomban. Czank Gábor római katolikus plébános és a megjelentek közösen imádkoztak az elhunytakért.
Az istentiszteletet követően a megemlékezők a templom kertben álló feszületnél gyújtottak gyertyát az áldozatok emlékére, sugallva az ellenérzést a megkülönböztetés, a kirekesztés és a rasszizmus ellen.
Cikkek:
Hírek Esemény
Beküldés:
| Módosítva:
1 hozzászólás
Beküldés:
Módosítva:
Kapcsolódó oldalak
- Roma Polgárjogi Szövetség - Helyi szféra, közösség
Új hozzászólás
Hozzászólások
Valaki legalább megemlékezi
Valaki legalább megemlékezi az áldozatokról, mely minden népcsoportban van sajnos.