Ugrás a tartalomra

Egyedi szűrés

Kategória
Beküldés ideje

Itt a farsang, állt a bál...

A Vásártéri Óvodában és Bölcsődében február 18-án került megrendezésre a farsangi mulatság. A gyerekek apraja-nagyja szebbnél szebb jelmezeket öltött és mókás vetélkedőkön próbálhatták ki ügyességüket, szüleikkel együtt: lufi durrantó verseny, seprűn lovaglás, karikába ugrálás, csodalabda átjuttatás lepedő alatt, célbadobó verseny. A fáradhatatlan gyermekcsapat ebéd után egy bűvész műsorán szórakozhatott. Ezt követően, az óvó nénik arcfestéssel, táncházzal, álarc festéssel kedveskedtek az ovisoknak.
A farsangi bál remélhetőleg messzire elűzte a telet, a hideget és mihamarabb beköszönt a tavasz!

Cikkek:
Oktatás
Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
Beküldés:
Módosítva:
Szerző: admin

Kapcsolódó oldalak

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.