A Templomos Lovagrend Árpád-házi Szent Erzsébet Kommenda nyílt Kommenda gyűlése lesz 2014. május 24-én, szombaton 13-órától az Endrődi Plébánián.
Ezt követően 15-órától ünnepélyes szentmise lesz. A misét bemutatja mons. Szurovecz Vince pápai káplán, Békésszentandrási főesperes-plébános.
A szentmise keretében kerül sor a felajánló ima elmondására, melyet a Templomos Lovagrend Királynőjének, a Szűzanyának ajánlanak fel mindennapi munkájukért és lelkiségük épülésére a templomosok.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk, akit érdekel a Rend története és munkája.
Az esemény részletesen
Utolsó frissítés dátuma:
Tartalom azonosító: 10718
Kapcsolódó oldalak
- Szent Imre Katolikus Templom - Látnivaló
Új hozzászólás