Ítélet végrehajtása

Beküldés: 2014/05/06 - 18:23 | Frissítés: 2014/05/06
Szerző: Névtelen

Lakótelep, fél 8, a mai napon.(2014.05.06.)
A sarkon volt, ott állt mindig, gondolom nem volt fiatal már, de jól tartotta magát még. Aztán csak látom hogy vége, nincs tovább, meghalt. Láttam ahogy eldőlt, és nagyon sajnáltam. Azt mondták beteg volt, és hát az ilyennek ugye mennie kell. Még a szívem is belesajdult, mert sosem láttam így, ilyet.
Odamentem megnézni, hogy lássam, tényleg öreg volt-e már, esetleg beteg, vagy korhadt, de egyiket sem fedeztem fel. Gyönyörű egészséges évgyűrűi voltak, és az igaz, hogy voltak száraz ágacskái, de aki gondozza a fákat,(!!!) az biztos láthatta, hogy csak egy-két ágát kellett volna levágni, és továbbra is árnyat adott volna a háznak is, a járókelőknek is, és fészket a madaraknak. DE NEM! Egyszerű megoldás, semmi jószándék, tőből ki kell vágni egy hatalmas szép fát. És Ő nem az a szöszölős fa volt, mert azokat nem vágják ám ki...! És az emberek pillanatok alatt feldarabolták, kész....vége. Vajon hova kerül az a sok fa, kinek a kályhájában fog pattogni a tűz ..kinek ad meleget majd télen?? Remélem nem ez volt csak a fő szempont...:( És vajon ki döntötte el, hogy kivágják, és vajon a helyére ültetnek valamit? Ha igen, remélem nem szöszölős nyárfát! ÉN nagyon sajnáltam, most is hallom ahogy egyet reccsent, és egy pillanat alatt vége volt!

Ossza meg ismerőseivel!

Kövess minket a Facebookon!