2025. december 14-én, vasárnap 10 órakor a gyomaendrődi motorosok ötödik alkalommal pattantak motorra, hogy két keréken hozzák el a Mikulás örömét a város lakóinak. Eredetileg december 7-én szerettek volna gurulni, ám a rossz időjárás miatt erre végül csak december 14-én kerülhetett sor. Sajnos ezen a napon is kedvezőtlenre fordult az idő, de ez sem szegte kedvét mindenkinek: akadtak bátor Mikulások, akik ilyen körülmények között is előhozták „szánjukat”, és útnak indultak.
Az idei évben is felejthetetlen élményt nyújtottak mind a kicsiknek, mind a nagyoknak, akik örömmel várták a motoros Mikulásokat.
A Mikulások több helyszínt is érintettek: a gyomai főteret, Öregszőlőt, a Szent Imre Idősek Otthonát, az endrődi főteret, a Pepco és a Penny parkolóját, majd végül visszatértek a gyomai főtérre.
Minden megállónál ajándékokkal és mosollyal varázsoltak ünnepi hangulatot, örömet szerezve a résztvevőknek.
A gyomaendrődi motoros Mikulások valóban megérdemelnek egy lájkot és egy megosztást, hiszen túrájuk – az időjárás ellenére is – igazi ünnepi varázslatot hozott a város életébe. 🎅🏍
Új hozzászólás