Október elején a Sukorón megrendezett keretfeltöltőn elért eredmények alapján újabb két, összesen öt válogatott kerettagja lett a Körös Kajaknak. Az, hogy a korosztályos válogatottak között egy kis egyesület ilyen létszámmal képviselteti magát, mindenképpen ritkaságszámba megy és egyértelműen jelzi az egyesület és az edzők eredményes munkáját.
2010-es válogatott versenyzőink és edzőik:
Csatári Bence kölyök válogatott, edzője: Kovácsné Kozma Diána
Lövei Kitti serdülő válogatott, edzője: Kovácsné Kozma Diána és Kovács Gábor
Tótka Sándor serdülő válogatott, edzője: Kovács Gábor
Gellai Tamás serdülő válogatott, edzője: Kovács Gábor
Kiss Csaba ifjúsági válogatott, edzője: Kovács Gábor
További eredményeink: Bela Lili 2000m 2. hely, Lövei Kitti 2000 m 3. hely, Ágoston Kata 2000 m 6. hely, Bótos Attila 2000 m 6. hely
Szeptemberben közel száz gyomai iskolás gyereket hoztunk le a vízitelepre, hogy megmutassuk számukra ezt a sportágat. Szeretnénk köszönetet mondani a Kis Bálint Általános Iskola igazgatójának, Ágostonné Farkas Máriának, hogy engedélyezte ezt a foglalkozást és Irimiás Róbertnek, aki segített kenuival, hogy lebonyolíthassuk az órákat.
Kapcsolódó oldalak
- Körös Kajak Sportegyesület - Helyi szféra, közösség
Új hozzászólás