Az elmúlt hétvégén rendezték meg az Országos Maraton Magyar Bajnokságot, ahol a nagy hullámok, hideg szél sem tántorította el a versenyzőket.
Fantasztikus eredmények születtek: három versenyző Maraton Magyar Bajnok, két versenyző lett ezüstérmes, egy versenyző bronzérmes , egy negyedik és két ötödik helyezés.
A KSI gyomaendrődi csapat Maraton Magyar Bajnokság érmesei:
Gyetvai Máté Maraton Magyar Bajnok I. hely
Fodor Sugi Maraton Magyar Bajnok I. hely
Berta Bencus Maraton Magyar Bajnok I. hely...
Várkonyi Sarolta Maraton Magyar Bajnokság II. hely
Sági Alíz Maraton Magyar Bajnokság II. hely
Wágner Anna Maraton Magyar Bajnokság III. hely
Konyecsni Milán Maraton Magyar Bajnokság IV. hely
Hajkó Kata Maraton Magyar Bajnokság V. hely
Dékány Gergő , Nagy Kristóf párosban V: hely
Cikk, fotó: KSI Gyomaendrőd
Kapcsolódó oldalak
- KSI SE Gyomaendrőd - Helyi szféra, közösség
- KSI SE Kajak - Kenu Vízi és Szabadidő központ - Szabadidős tevékenység
Új hozzászólás