2026. június 3-án, szerdán délelőtt 9:30-kor több mint száz óvodás pattant motorra Gyomaendrődön, hogy két keréken járja be a város utcáit. A vidám kis konvoj a Százszorszép Óvodából indult, majd egy látványos városi kör után ugyanoda érkezett vissza.
A kis motorosok útvonala a Kossuth Lajos útról a Hősök útján keresztül vezetett a Kis Bálint Általános Iskolához, majd érintették a Kner Emléktér környékét, a Varga Lajos Sportcsarnok térségét, a Járási Hivatalt, a Sipos István sétányt, a Fő utat, majd a Hősök útja és a Kossuth Lajos út érintésével tértek vissza az óvodába.
A program zárásaként a Mosolyra Hangolók élőzenés, interaktív műsora szórakoztatta a gyerekeket, a nap megkoronázásaként pedig minden kis motoros egy-egy finom jégkrémet kapott ajándékba.
„Széles utat” minden ovis motorosnak!
Kapcsolódó oldalak
- Százszorszép Óvoda - Közigazgatás, intézmény
- Margaréta Óvoda - Közigazgatás, intézmény
Új hozzászólás