Kettős meccs, fél sikerrel

Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin

Cikkek

A várakozásnak megfelelően, könnyed hazai siker született a szombati gyomaendrődi kettős kézilabda-mérkőzés női derbijén. Lakatos Tibor tanítványai kiváló első félidei játékkal szereztek jelentős előnyt a sereghajtó békésszentandrásiak ellen, amit a győzelem érdekében már őrizniük is elég volt a szünet után.
A férfiak utolsó őszi találkozójukat vívták, az előzetesen verhetőnek tartott Nagyszénás ellen, ők azonban nem tudták ellensúlyozni egyik legjobbjuk, Kruchió hiányát, és szoros meccsen alulmaradtak vendégeikkel szemben.
Gyomaendrődi NKSE–Békésszentandrási KC 33–22 (18–7)
Megyei női bajnoki kézilabda-mérkőzés. Gyomaendrőd, 100 néző. V.: Őry, Sajti.
Gyomaendrőd: Botos – Bohrát 3, Bácsi 4, Narancsik 4, Farkasinszki Z. 2, Nagy 3, Gellai 7. Csere: Zsilinszky (kapus), Rácz 1, Kurilla, Hornok 2, Farkasinszki M. 3, Dinya 3, Kiss 1. Edző: Lakatos Tibor.
A Békésszentandrás legjobb góldobói: Petrás 6, Sinka 5.
Körös KKE Gyomaendrőd–Nagyszénás SE 26–30 (13–15)
Megyei férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés. Gyomaendrőd, 100 néző. V.: Őry, Sajti.
Gyomaendrőd: Laskai – Kardos 5, Czikkely 9, Csőke 4, Gschwindt, Kelemen 4, Földi 2. Csere: Izsó (kapus), Kurilla, Kovács G., Patai, Rideg 2. Edző: Horváth László.
A Nagyszénás legjobb góldobói: Hankó 6, Nagy A. 6, Szebeni 6, Zsótér 6.
A férfi bajnokság őszi végeredménye: 1. Kondoros I. 14 pont (283–223), 2. Köröstarcsa 14 (221–180), 3. Kétsoprony 12 (259–227), 4. Újkígyós 10 (195–191), 5. Mezőhegyes 7 (234–229), 6. Gyula 6 (239–234), 7. Nagyszénás 5 (214–242), 8. Gyomaendrőd 4 (196–224), 9. Kondoros II. 0 (186–277).