Éremhalmozás a Körös Kajak Sportegyesületben

admin képe
Beküldés: 2014/08/04 - 17:43 | Frissítés: 2014/10/24
Szerző: admin

A nyár kellős közepén került megrendezésre Szolnokon a Masters Magyar Bajnokság, melyen visszatérő, több évet kajakozó, 19 év feletti versenyzőink bizonyítottak. Kéri Virág 200 méteren K1-ben a dobogó legfelső fokára léphetett, 500 méteren pedig második helyen ért célba. Virág K2-ben 500 méteren, Tímár Tímeával szintén az előkelő második helyet szerezte meg. Tímár Tímea K1 500 méteren negyedik, valamint 200 méteren ötödik helyezést ért el. A fiúk is remekeltek, hiszen a Gyarmati Balázs-Litauszky Tibor páros a dobogó második fokára állhatott fel. Négyesben indult egy vegyes négyes is, akik 500 és 200 méteren is másodikok lettek, tagjai: Tímár Tímea, Kéri Virág, Gyarmati Balázs és Hunya Péter. Fülöp Gergő, Tímár Richárd, Csőke Richárd és Hunya Péter K4 500 méteren hatodik, valamint 200 méteren hetedik helyezést értek el. Giricz Petrik is a csapatot erősítette. Versenyzőink az egyesületnek összesen 45 pontot hoztak, született egy „Magyar bajnoki” cím és 5 ezüst érem, ami kiváló eredmény, hiszen a futamokon olimpiai bajnokok is részt vettek. A nyugodt és célravezető felkészülésben edzőink, Csőke Zsolt és Tóth Tibor segítettek. Versenyzőinknek és edzőinknek gratulálunk a sikeres eredményekhez! Egyesületünkben hetente induló kurzusokban nyári tábort tartunk, minden kedves érdeklődő gyereket szeretettel várunk. A program leginkább a kajakozás, a víz szeretete és mindenekelőtt a jókedv köré épül. Ha megtetszik a sport, várunk egyesületünkbe, mint újdonsült kajakost, a kor nem számít, az úszni tudás viszont annál jobban. Gyere Te is!
Elérhetőség: Csőke Zsolt (edző): 06704201944

Cikk, fotó: Uhrin Barbara (az egyesület versenyzője)