Ellentétes útvonalat járnak

admin képe
Beküldés: 2009/09/28 - 21:48 | Frissítés: 2014/10/23
Szerző: admin

Megszerezte első pontját a gyomaendrődi férfi kézilabda-csapat, amely döntetlent ért el Köröstarcsán. A Körös-menti derbin a vendégek háromgólos félidei hátrányt dolgoztak le, és közel jártak a még nagyobb meglepetés eléréséhez. Ellentétes útvonalat jártak be hölgytársaik, akiknek Békésen megszakadt őszi nagy sorozatuk. A forduló rangadóján az ex-élvonalbeli játékosokkal megerősített hazaiak már az első játékrészben döntésre vitték a dolgot, a gyomaendrődiek csak a „követési távolságot” tudták tartani szünet után.

Köröstarcsa SK–Körös Kézilabda Klub 27–27 (15–12)

Megyei I. osztályú férfi kézilabda-mérkőzés. Köröstarcsa, 30 néző. Vezette: Polgár Z., Szikora G. Gyomaendrődi góldobók: Kruchió 8, Megyeri 5, Csőke 5, Czikkely 4, Gschwindt 4, Fekete 1.

Békési NKTE–Gyomaendrődi NKSE 32–23 (19–12)

Megyei I. osztályú női kézilabda-mérkőzés. Békés, 60 néző. Vezette: Bozó, Nika. Gyomaendrődi góldobók: Kurilla 7, Hornok 5, Bárkai 2, Bohrát 2, Farkasinszki Z. 2, Mag 2, Rácz 2, Kiss K. 1.

Ifjúságiak: Békés–Gyomaendrőd 14–39 (6–20). Gyomaendrődi góldobók: Földi 8, Farkasinszki Z. 6, Farkasinszki M. 5, Hunya 5, Kurilla 5, Mag 5, Narancsik 3, Lakatos 2.