Dobogós helyezések a megyei úszóversenyen

Beküldés: | Módosítva:
Szerző: Vaszkán Gábor

Cikkek

Egy ezüst és két bronzérmet szereztek úszóink a Rózsa kupán Tótkomlóson a 33m-es medencében megrendezett Megyei úszóverseny 4. fordulóján, ahova 16 fővel utaztak el - ugyanakkor a legjobbjaink közül többen is nyaralni voltak.
Ezúttal is hozta formáját Várkonyi Sarolta, aki a 8 éves lányok mezőnyében II. helyezést szerzett 66m mellúszásban 1:11,3p-es időeredménnyel. Állandó éremhalmozónk Werle Zalán ezúttal a dobogó III. fokára állhatott fel a 7 éves fiúk hasonló versenyszámában. A harmadik dobogós helyezésünket Soczó Tamás szerezte, aki a 14 éves fiúk között 133m-es vegyes úszásban 1:55, 69p-cel érkezett a célba.
Mindhárman pontszerző helyeket szereztek más versenyszámokban is, rajtuk kívül még Gál Bence, Ignácz Kata és Vaszkán Bence végzett az 4-6 hely valamelyikén. Továbbá Kovács Áron és Czeglédi Renáta is pontszerző helyen végeztek.

Mint ismert, a Megyei úszóverseny 5. állomáshelye Liget fürdő kupa néven július 28-án 9.30-tól Gyomaendrődön lesz, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.