Ugrás a tartalomra

Egyedi szűrés

Kategória
Beküldés ideje

Békés Megyei Roma Labdarúgó Torna

2013. július 6. - Gyomaendrődi Népliget (Endrődi rész)

Nagy készülődéssel készültünk az immáron második alkalommal megrendezésre kerülő Labdarúgó Tornára. A futballmérkőzésen több nemzetiségi önkormányzat, illetve a Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigány Missziója mutatta meg tehetségét. A jeles nap menete a következőképpen történt:
- 8.30–tól Regisztráció a csapatok részére
- 9.00–kor Szécsi Zsolt Gyomaendrőd Város Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke mint házigazda köszöntötte a megjelenteket, ezt követően Várfi András Gyomaendrőd Polgármestere köszöntötte a Város nevében a megyéből érkező játékosokat.
Rejtő József, az MSZP II. körzetének választókerületi felelőse tolmácsolta Teleki László Országgyűlési képviselő jókívánságait és jó mérkőzést kívánt.
- 9.15–kor Várfi András Polgármester kezdőrúgásával elkezdődött a futballmérkőzés. A nyolc csapatból az első helyen Doboz, a másodikon Szarvas, a harmadikon Békés csapata végzett.
A futballmérkőzést követően Szécsi Zsolt mind a játékosokat, mind pedig a jelenlévőket meginvitálta egy finom babgulyásra. Az estebéd alatt Dósai Flórián szolgáltatta a zenét. A jó hangulat úgy felkorbácsolta a jelenlévőket, hogy aki csak tehette, táncolt és énekelt. A nap folyamán mind a helyi lakosság, mind pedig a vidékről érkezett sokaság kérte Nemzetiségi Önkormányzatunkat, hogy a jövőben is rendezzük meg a Békés Megyei Roma Labdarúgó Tornát.
Végül megköszönjük Támogatóink segítségét.
Támogatóink:
- Gyomaendrőd Város Önkormányzata
- Roma Polgárjogi Szövetség
- TÓTKAÉP Építőipari Kft.
- Rejtő József MSZP
- Mágus–Comp
- Marton Ferenc
- És még sokan mások akink munkájukkal hozzájárultak e kellemes nap létrejöttéhez.

Cikk, fotó: Farkas Sándorné

Cikkek:
Sport
Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
Beküldés:
Módosítva:
Szerző: admin

Kapcsolódó képek

Kapcsolódó oldalak

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.