Atlétika sikerek az óév utolsó napján is

Vaszkán Gábor képe
Beküldés: 2014/12/31 - 15:07 | Frissítés: 2015/05/05
Szerző: Vaszkán Gábor

Kiváló eredményekkel búcsúztatták az óesztendőt a gyomaendrődi atlétika versenyzői, hiszen a 27. Déli Apró Szilveszteri Futógálán kiváló eredményeket értek el. Összesen több mint 30 gyomaendrődi vett részt a közel 1000 főt megmozgató sporteseményen, ahol a mínusz 10 fokos hideg ellenére kiváló hangulatban telt a nap.
Vaszkán Gábor műsorvezető konferálása mellett tíztől számoltak hangosan vissza a versenyzők, majd Szarvas Péter Békéscsaba város polgármestere és Baji Balázs olimpikon gátfutó atléta közös pezsgő durrantásával indultak útjára az atléták.
Az általános iskolások 4621m-es távján a fiúk alsó tagozatosok mezőnyében teljes gyomaendrődi siker született: Karsai Gábor I., Szlancsik Bence II., míg a mindössze 6 éves Vaszkán Milán a III. helyen végzett; a lányok mezőnyében Szendrei Boglárka nem talált legyőzőre, teljesítménye értékét növeli, hogy a felső tagozatosokkal közös értékelésben is a dobogóra állhatott fel!
A versenyt követő díjátadások után az ajándéksorsoláson is lett győztesünk, teljes siker övezte tehát a mai napot!
A sportesemény végén pezsgő és egy óriás torta várt a mozgás szerelmeseire, akik újévi fogadalmukban megígérték, hogy jövőre is eljönnek a 28. óévbúcsúztatóra!