A KÖRÖS KAJAK SPORTEGYESÜLET versenyzői 2010-ben is igen szép eredményeket értek el:
- A Maraton Magyar Bajnokságon négyen szereztek bajnoki címet: Gellai Tamás, Tótka Sándor párosban 15 km-en, Csatári Bence, Bótos Attila egyesben 10 km-en.
- A Diákolimpián Csatári Bence ért el első helyezést.
- Az Országos Bajnokságon Lővei Kitti, Lővei Fanni, Csatári Bence Magyar Bajnokok lettek.
- A Szingapúrban megrendezett első Nyári Ifjúsági Olimpián Tótka Sándor arany érmet szerzett.
Edzőik: Kovács Gábor és Kovácsné Kozma Diána.
2009 évi adó 1%-ából 188000Ft-ot gyűjtöttünk, melyet a gyermekek versenyeztetésére fordít az egyesület. Szeretnénk, ha a 2010 évi adó 1%-ból is ilyen szép összeg gyűlne össze, ezért kérjük, hogy Ön is támogassa adója 1%-val a Körös Kajak Sportegyesületet!
Adószámunk: 18379431-1-04
Kapcsolódó oldalak
- Körös Kajak Sportegyesület - Helyi szféra, közösség
Új hozzászólás