Aranyeső az úszók megyei versenyén!

Vaszkán Gábor képe
Beküldés: 2013/02/01 - 19:42 | Frissítés: 2015/05/05
Szerző: Vaszkán Gábor

A megyei döntőt megelőzően néhány nappal a Csaba Centerben köszöntötte a Békés Megyei Diáksport Egyesület megyénk országos diákolimpiai bajnokait, ahova meghívást kapott Papp Károly, a 100m mellúszás aranyérmese és edzője, Vaszkán Gábor. Említésre méltó, hogy a fiatal reménység sorozatban második alkalommal szerepelt a meghívottak között és az idén a triplázásra készül. A díjakat Bohus Richárd a Londoni Olimpia úszója adta át.

Kiválóan szerepeltek a Gyomaendrődi Úszó SE versenyzői a megmérettetésen, hiszen Vaszkán Gábor edző tanítványai 5 arany, 3 ezüst és 3 bronzérmet szereztek és ezen kívül még jónéhány pontszerző helyezést is elértek!

Úszás Megyei Diákolimpia Döntő - Békéscsaba, Árpád Fürdő 2013 február 1.

Gál Bence III. korcsoport 100m hátúszás

Az országos diákolimpiai döntőre Budapesten a Hajós Alfréd Uszodában kerül sor március 1-én, ahol a megyei diákolimpiai bajnokok jogosultak elindulni.

És az úszás eredményeknek ezzel még nem volt vége a hétvégén!

TYR Nemzetközi Verseny - Hódmezővásárhely, 2013 02. 02.

Várkonyi Sarolta ismét bizonyított! A GYUSE 9 éves versenyzője 2 érmet szerzett a rangos versenyen. Előbb 50m mellúszásban 49, 95mp- es kiváló időeredménnyel és egyéni csúccsal III. helyezett lett, majd 100m pillangóúszásban 1: 49, 57p- es időeredménnyel aranyérmet szerzett!