Ugrás a tartalomra

Egyedi szűrés

Kategória
Beküldés ideje

Ágoston István ismét nyert az asztalitenisz versenyen

Október 5-6-án a Békéscsabai Városi Sportcsarnokban rendezték meg a veterán asztaliteniszezők randevúját, a 29. alkalommal meghirdetett dr. Bándi Andor emlékversenyt. Az esemény egyben a veterán magyar nemzeti bajnokságot is jelentette. Gyomaendrődöt Ágoston István (Kisújszállás SE) versenyzője képviselte a 64-69 évesek korcsoportjában. Először a párosok kategóriájában küzdött Gáspár Mihály (Szolnoki Jászkun Volán) partnereként. A csoportkörből első helyen kvalifikálták magukat a négyes döntőbe. A döntőben körbeverések voltak, végül egy vereséggel, jobb mérkőzésaránnyal megnyerték a párosok versenyét.

A párosok küzdelme után az egyéni versenyszámok következtek, Ágoston István a csoportjából elsőként jutott fel a főtáblára; a főtáblán előbb egy budapesti, majd egy veszprémi, utána egy szolnoki versenyző legyőzésével jutott el a döntőig. A döntőben szintén egy budapesti versenyzővel került össze. Izgalmas, szoros mérkőzésen 3-0 arányban nyert, és sikerült a duplázás. A rendezvényt zenés est követte, eredményhirdetéssel.

Cikk: moatsz.hu

Cikkek:
Sport
Beküldés: | Módosítva:
Szerző: admin
Beküldés:
Módosítva:
Szerző: admin

Új hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.