Back to top

XX. Szarvasi Szilvanapok

Program:

1. nap - péntek
Fesztiválsátor
16:00 - Felvonulás a rendezvény helyszínére
Kossuth tér (Cervinus Teátrum) - Kossuth u. - Deák F. u. - Vasút u. - Vajda P. u - Kossuth u.
17:00 - Megnyitó ünnepség - Nyissuk meg együtt a szilva ez évi ünnepét!
18:00 - Komáromi Pisti
19:00 - „Legszebb Konyhakert” és Sportdíj átadó
21:00 - Körös Party Band - koncert
23:30 - 02.30 - Disco - Dj. Leslie

Nagyszínpad
18:30 - PANKASTIC koncert
21:30 - SUGARLOAF koncert
23:45 - 01:00 - FELÁLDOZHATÓK koncert

Vízi Színház
20:00 - Fenyő Miklós

Kölyök Udvar
16:00 - 19:00 - Mosolyudvar / Népi Játszótér
Népi mesterségek bemutatója
Kónya Sándorné: csipkebemutató
Bencsik Márta: szalma- és gyékényfonás, varrásbemutató
Játszóház
Uhljar Mátyásné: mézeskalács-díszítés
Barta Julianna: csuhézás

2. nap - szombat
Fesztiválsátor
12:00 - 14:00 - Anyalai Ficó Ferenc és cigány zenekara muzsikál
14:30 - Tehetséges szarvasi fiatalok műsora
16:00 - Téglás Zenekar Jubileumi műsora
17:30 - Pálinkaminősítés Eredményhirdetése
19:00 - Gergely Róbert: Szereted e még...?
21:00 - Jansi & a távoli Rockonok
23:30 - 02:30 - Disco - Dj NorB

Nagyszínpad
11:00 - 13:30 - Balczó Balázs és zenekara harmonikázik
13:00 - 70-es- 80-as évek slágerei akusztikus hangszerelésben
15:00 - Színész Gála / a Cervinus Teátrum színészeivel
17:00 - 18:30 - Pál Dénes ÉLŐ koncert
21:30 - 23:00 - BRASSDANCE
23:45 - Apropó zeneker koncertje

Vízi Színház
19:00 - B-52 - Zenekar Előzenekar
20:00 - 21:30 - Piramis évek

Kölyök Udvar
11:00 - 19:00 - Mosolyudvar / Népi Játszótér
11:00 - Vásári Komédia - Portéka Színpad interaktív gyerekműsora
16:00 - A nagy magrabló - Portéka Színpad interaktív mese musicale meghökkentő óriásbábokkal
Egész nap - Békés Megyei Népművészeti Egyesület
Népi mesterségek bemutatója
Kónya Sándorné: csipkebemutató
Bencsik Márta: szalma- és gyékényfonás, varrásbemutató
Játszóház
Uhljar Mátyásné: mézeskalács-díszítés
Barta Julianna: csuhézás
Szarvasi Általános Iskolák művészeti csoportjainak előadásai

3. nap - vasárnap
Fesztiválsátor
10:30 - Zima János - tárogatózik
11:00 - Receptverseny eredményhirdetése
12:00 - Mága Ernő és Zenekara
13:45 - 14:30 - Liska János - Máté Péter emlékkoncert

Nagyszínpad
11:00 - Harmonika virtuózai
13:00 - Tessedik Táncegyüttes műsora és a Suttyomba zenekar koncertje
14:00 - 15:00 - Derzsi György - operettek és musicalek válogatása

ÓTemplom (Kossuth utca)
10:00 - Termésáldás és Hálaadó Istentisztelet

Kölyök Udvar (Granárium Zebra Klub melletti udvar - Kossuth utca)
10:00 - 15:00 - Mosolyudvar / Népi Játszótér
10:00 - 15:00 - Békés Megyei Népművészeti Egyesület
Népi mesterségek bemutatója
Kónya Sándorné: csipkebemutató
Bencsik Márta: szalma- és gyékényfonás, varrásbemutató
Játszóház
Uhljar Mátyásné: mézeskalács-díszítés
Barta Julianna: csuhézás
11:00 - Aranyszamár Bábszínház - Wass Albert: Erdők könyve


Fesztiválsátor (Kossuth utca)
Nagyszínpad (Vajda Péter u.)
Vízi Színház (Petőfi Sándor u. 7.)
Kölyök Udvar (Granárium Zebra Klub melletti udvar - Kossuth utca)

Az esemény részletesen

Időpont: 2017. szeptember 08. (péntek) 16:00 - 2017. szeptember 09. (szombat) 02:30
Időpont: 2017. szeptember 09. (szombat) 11:00 - 2017. szeptember 10. (vasárnap) 02:30
Időpont: 2017. szeptember 10. (vasárnap) 10:00 - 15:00
Helyszín: Szarvas
Közelebbi cím: 5540 Szarvas, Templom-tér
Telefon: +36 (20) 6110587
Kategória: Vidéki program
Utolsó frissítés dátuma: 2017/08/16

A program változás jogát minden esetben fenntarthatják!

Kapcsolódó oldalak


Ossza meg ismerőseivel!

Kövess minket a Facebookon!